Monthly Archive

Styczeń 2018

Aktualności
597

Zapytanie ofertowe na "Sukcesywną dostawę artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na zadanie"Sukcesywna dostawa artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnyc... czytaj więcej..

Harmonogramy
749

Informacja o zasadach segregacji odpadów

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie informuje że, od 1 stycznia 2018 r. weszły w życie nowe zasady dotyczące segregacji odpadów na terenie Miasta Krasnys... czytaj więcej..

Aktualności
584

Informacja o zasadach segregacji odpadów.

 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie informuje że, od 1 stycznia 2018 r. weszły w życie nowe zasady dotyczące segregacji odpadów na terenie Miasta K czytaj więcej..

Aktualności
501

Informacja o terminach odbioru choinek z zabudowy wielorodzinnej z terenu Miasta Krasnystaw

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Krasnymstawie uprzejmie informuje, że odbiór choinek z zabudowy wielorodzinnej odbędzie się w dniach 19 styczeń i 5 luty 2018 r. Choinki nal... czytaj więcej..

Aktualności
709

Rozbudowa systemu sieci kanalizacji sanitarnej w Krasnymstawie - Zadanie II

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ogłasza przetarg nieograniczonyna "Rozbudowę systemu sieci kanalizacji sanitarnej w Krasnymstawie: Zadanie II:ul. Witosa (ul. Witosa do gr czytaj więcej..

Aktualności
548

Zapytanie ofertowe na „Sukcesywną dostawę worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie w 2018 r.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na "Sukcesywną dostawę worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnyc... czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6