Monthly Archive

Grudzień 2021

Aktualności
225

Komunikat dla korzystających z PSZOK - zmiana godzin otwarcia z uwagi na COVID -19

Szanowni klienciInformujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnychod dnia 3.01.2022 r. do dnia 31.03.2022 r. będzie czynny:- poniedziałek - piątek w godzinach od 7:00 do 15:00- sobota w ... czytaj więcej..

Aktualności
197

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu: Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłaszaprzetarg nieograniczony na: „Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń Przedsiębiors... czytaj więcej..

Aktualności
213

Zmiana opłat za odpady komunalne odbierane z nieruchomości niezamieszkałych w 2022 roku.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie uprzejmie informuje, że w związku ze wzrostem kosztów odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, zmuszeni jesteśmy do zmiany c... czytaj więcej..

Aktualności
181

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu "Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie w 2022 r."

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony na: „Bezgotówkowy zakup paliw płynnych do samochodów służbowych oraz maszyn i urządzeń Przedsiębio... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4