Monthly Archive

Wrzesień 2021

Aktualności
233

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu „Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem (pługiem odśnieżnym) dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji o udzielenie zamówienia publicznego pn.:... czytaj więcej..

Aktualności
229

Zapytanie ofertowe na udzielenie zamówienia - „Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie za rok 2021 oraz za rok 2022”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowe... czytaj więcej..

Aktualności
22

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn: Sukcesywna dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciągów pieszych w sezonie 2021/2022 dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Sukcesywna dostawa soli drogowej na potrzeby z... czytaj więcej..

Aktualności
260

Informacja w sprawie chlorowania wody w sieci wodociągowej

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. informuje, że w dniach od 20 do 27 września 2021 r. prowadzić będzie  okresowe chlorowanie wody połączone z płukaniem sieci wodociągowej. Pomimo,... czytaj więcej..

Aktualności
249

Zapytanie ofertowe na udzielenie zamówienia - "Usunięcie awarii sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Czystej w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawiezaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzieleniezamówienia pn.: „Usunięcie awarii sieci kanalizacji sanitarnej w ... czytaj więcej..

Aktualności
289

Przetarg pisemny na sprzedaż używanego samochodu ciężarowego STAR 200.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż używanego samochodu ciężarowego STAR 200 typu bramowiec przystosowanego do wywozu odpadów komunal... czytaj więcej..

Aktualności
295

Zapytanie ofertowe na udzielenie zamówienia - "Usunięcie awarii sieci kanalizacji sanitarnej w ulicy Czystej w Krasnymstawie".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Usunięcie awarii sieci kanalizacji sanitarnej ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7