Monthly Archive

Maj 2021

Aktualności
278

Zaproszenie do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dostawa i montaż grobowców monolitycznych dla Cmentarza Komunalnego w Krasnymstawie”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Dostawa i montaż grobowców monolitycznych... czytaj więcej..

Aktualności
268

Zaproszenie do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Renowacja dwóch studni głębinowych zlokalizowanych na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Renowacja dwóch studni głębinowych zlokalizowa... czytaj więcej..

Aktualności
280

Przetarg pisemny na sprzedaż złomu

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż złomu pochodzącego z rozbiórki urządzeń i obiektów znajdujących się na terenie Oczyszczalni ściek... czytaj więcej..

Wyników 1 - 3 z 3