Monthly Archive

Październik 2020

Aktualności
291

Przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej kompleksowej przebudowy strefowej przepompowni ścieków P-1 w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej kompleksowej przebudowy strefowej przepo... czytaj więcej..

Aktualności
266

Przetarg nieograniczony na realizację zamówienia sektorowego pn: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę zespołu garaży dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłaszaprzetarg nieograniczony na realizację zamówienia sektorowego pn: "Opracowaniedokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decy... czytaj więcej..

Aktualności
292

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn: Sukcesywna dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciągów pieszych w sezonie 2020/2021 dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zapraszado składania ofert w postępowaniu pn: „Sukcesywna dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciągów ... czytaj więcej..

Aktualności
337

Przetarg nieograniczony dla zadania: "Wykonanie ekspertyzy hydrogeologicznej stanu technicznego dwóch studni głębinowych na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Krasnymstawie".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłaszaprzetarg nieograniczony na realizację zamówienia sektorowego "Wykonanie ekspertyzy hydrogeologicznej stanu technicznego dwóc... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4