Monthly Archive

Maj 2020

Aktualności
315

Komunikat w sprawie przyjmowania interesantów w PGK Sp. z o.o.

                                            KOMUNIKAT  w sprawie przyjmowania interes czytaj więcej..

Aktualności
316

Tracza antykryzysowa

Szanowni Państwo W związku z zaistniałą sytuacją związaną z epidemią koronawirusa SARS-Cov-2,Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zdecydowało się wdrożyć tzw. " czytaj więcej..

Aktualności
71

Informacja o dodatkowym terminie odbioru popiołu.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie informuje, że dodatkowy termin odbioru popiołu z gospodarstw domowych odbędzie się w dniach od 01.06 do 12.06 2020 r. równolegle z har... czytaj więcej..

Aktualności
312

Przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowych kompleksowej przebudowy strefowych przepompowni ścieków w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowych kompleksowej przebudowy strefowych przepompo... czytaj więcej..

Aktualności
309

Przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę źródeł wytwórczych energii elektrycznej (instalacji fotowoltaicznych) na terenie obiektów PGK. Sp. z o.o. w Krasnymstawie”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony dla zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budow... czytaj więcej..

Aktualności
863

Komunikat dla korzystających z PSZOK

Szanowni klienci, Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów, od dnia 18.05.2020 r. będzie czynny:- od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 17.00- w soboty w godzinach 9.00 -... czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6