Monthly Archive

Marzec 2020

Aktualności
232

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do... czytaj więcej..

Aktualności
453

Internetowe Biuro Obsługi Klienta - IBOK

                                          W związku aktualną sytuacją epidemiologiczną i zawie czytaj więcej..


Aktualności
352

Komunikat

                                                   W związku z dynami czytaj więcej..

Aktualności
276

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie w 2020r.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki ... czytaj więcej..

Aktualności
355

Komunikat dla interesantów

Szanowni Klienci, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców Krasnegostawu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie apel... czytaj więcej..

Aktualności
485

Wstrzymanie indywidualnych odczytów wodomierzy

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i realnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp... czytaj więcej..

Aktualności
250

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn. „Przeprowadzenie analizy oraz przygotowanie i złożenie wniosków o ustanowienie stref ochronnych obejmujących teren ochrony pośredniej ujęć wód podziemnych „Ujęcia wody” miasta Krasnystaw”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w postępowaniu pn. „Przeprowadzenie analizy oraz przygotowanie i złożenie wniosków o ustanowienie ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 8 z 8