Monthly Archive

Marzec 2019

Aktualności
388

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert w postępowaniu pn. „Sukcesywna dostawa artykułów biurowych, papieru oraz materiałów eksploatacyjnych do... czytaj więcej..

Aktualności
686

INFORMACJA

Zgodnie z Uchwałą Nr. V /33/2019 r/ Rady Miasta  Krasnystaw z dnia 24 stycznia 2019 r. w zamian za uiszczoną opłatę, z terenu nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy ,odpady zielone ( tra... czytaj więcej..

Aktualności
520

Przetarg nieograniczony dla zadania: „Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie w 2019r.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie ogłasza pisemny przetarg nieograniczony dla zadania „Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Kom... czytaj więcej..

Wyników 1 - 3 z 3