Monthly Archive

Czerwiec 2018

Aktualności
457

Zamówienie sektorowe, przetarg nieograniczony dla zadania pn "Przebudowa sieci wodociągowej w ulicy Szymonowicza w Krasnymstawie".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zamówieniesektorowe, przetarg nieograniczony dla zadania pn "Przebudowa sieci wodociągowej w ulicySzymonowicz... czytaj więcej..

Aktualności
561

RODO - Ochrona danych osobowych

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie realizując powierzone zadania, przetwarza dane osobowe osób fizycznych. Jeśli jesteś naszym Klientem i osobą fizyczną... czytaj więcej..

Aktualności
427

Zapytanie ofertowe dla zadania „Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw – nakładki asfaltowe”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na „Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw – nakładki asfaltowe”. Postępowani... czytaj więcej..

Aktualności
481

Zamówienie sektorowe, Przetarg nieograniczony dla zadania pn „Przebudowa sieci wodociągowej w ulicy Szymonowicza oraz w ulicy Granicznej w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zamówienie sektorowe, przetarg nieograniczony dla zadania pn „Przebudowa sieci wodociągowej w ulic... czytaj więcej..

Aktualności
633

Zakończenie budowy kanalizacji na ul. Stokowej

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Krasnymstawie realizuje Projekt pn. „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków w Krasnymstawie”,... czytaj więcej..

Aktualności
514

Zapytanie ofertowe dla zadania „Dostawa i montaż grobowców monolitycznych dla Cmentarza Komunalnego w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na „Dostawę i montaż grobowców monolitycznych dla Cmentarza Komunalnego w Krasnymsta... czytaj więcej..

Wyników 1 - 6 z 6