Monthly Archive

Marzec 2018

Aktualności
495

Zapytanie ofertowe dla zadania "Zakup i dostawa listew do ławek dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie."

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na zadanie „Zakup i dostawa listew do ławek dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. ... czytaj więcej..

Aktualności
513

Zapytanie ofertowe dla zadania „Sukcesywna dostawa kruszywa na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie w 2018 r.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na zadanie „Sukcesywna dostawa kruszywa na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej ... czytaj więcej..

Aktualności
572

Zapytanie ofertowe dla zadania „Promocja projektu pn.: Rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na zadanie"Promocja projektu pn.: Rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczal... czytaj więcej..

Aktualności
518

Podpisanie umowy na roboty budowlane dla Projektu „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków w Krasnymstawie”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie, informuje, że w dniu 28.02.2018r. w Sali Sejmikowej Urzędu Miasta Krasnystaw, została podpisana Umowa na roboty budowlane czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4