Monthly Archive

Październik 2017

Aktualności
37

Zapytanie ofertowe na "Wymianę odcinka sieci wodociągowej DN 100 w ulicy Zawieprze"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na "Wymianę odcinka sieci wodociągowej DN 100 w ulicy Zawieprze". Postępowanie prowadzone je... czytaj więcej..

Aktualności
632

Zapytanie ofertowe na "Zakup i dostawę listew do ławek dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanieofertowe na "Zakup i dostawę listew do ławek dla Przedsiębiorstwa GospodarkiKomunalnej Spółka z... czytaj więcej..

Aktualności
661

Zapytanie ofertowe na zadanie "Remont cząstkowy przy użyciu emulsji i grysów za pomocą skrapiarki przewoźnej lub remontera na ulicach Miasta Krasnystaw"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanieofertowe na zadanie "Remont cząstkowy przy użyciu emulsji asfaltowej i grysów zapomocą skrapiar... czytaj więcej..

Aktualności
529

Zapytanie ofertowe na „Dostawę i montaż grobowców monolitycznych dla Cmentarza Komunalnego w Krasnymstawie administrowanego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na: „Dostawę i montaż grobowców monolitycznych dla Cmentarza Komunalnego w Kras... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4