Monthly Archive

Wrzesień 2017

Aktualności
566

Zapytanie ofertowe dla zadania: „Zakup i dostawa piasku na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciągów pieszych w sezonie 2017/2018 dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie.”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe dla zadania: „Zakup i dostawa piasku na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciąg&oac... czytaj więcej..

Aktualności
545

Zapytanie ofertowe dla zadania „Zakup i dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg i ciągów pieszych w sezonie 2017/2018 dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe dla zadania: „Zakup i dostawa soli drogowej na potrzeby zimowego utrzymania dróg i c... czytaj więcej..

Aktualności
564

Zapytanie ofertowe na "Wymianę odcinka sieci wodociągowej DN 100 w ulicy Zawieprze"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na "Wymianę odcinka sieci wodociągowej DN 100 w ulicy Zawieprze". Postępowanie prowadzone je... czytaj więcej..

Aktualności
594

Zapytanie ofertowe na „Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw – nakładki asfaltowe”

  Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na: "Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw - nakładki asfaltowe" Postępowanie prowadzo czytaj więcej..

Aktualności
586

Zapytanie ofertowe na „Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw – nakładki asfaltowe”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza zapytanie ofertowe na: "Remonty cząstkowe ulic Miasta Krasnystaw - nakładki asfaltowe"Postępowanie prowadzone jest z... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5