Monthly Archive

Wrzesień 2016

Aktualności
913

Harmonogramy odbioru nieczystości stałych oraz odpadów zielonych i popiołów w okresie X 2016 - II 2017r.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w zakładce "HARMONOGRAM" zamieszczono terminy odbioru nieczystości stałych oraz odpadów zielonych i popiołów w o... czytaj więcej..

Harmonogramy
1132

Harmonogram odbioru nieczystości stałych oraz odpadów zielonych i popiołów w okresie X 2016r - II 2017r.

Miasto Krasnystaw odpady zielone i popioły - [szczegóły] Miasto Krasnystaw nieczystości stałe - [szczegóły]  ... czytaj więcej..

Aktualności
346

Przetarg na Opracowanie dokumentacji przetargowych dotyczących zamówień na wykonanie robót budowlanych według standardów Warunków Kontraktowych FIDIC („czerwona książka”) dla Projektu „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją oczyszczalni".

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony na Opracowanie dokumentacji przetargowych dotyczących zamówień na wykonanie rob&oacut... czytaj więcej..

Aktualności
648

Zapytanie o cenę na "Odtwarzanie nawierzchni asfaltowych po awariach wodociągowych"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie zaprasza do składania ofert cenowych dla zamówienia obejmującego "Odtwarzanie nawierzchni asfaltowych po awariach wod... czytaj więcej..

Aktualności
813

Unijne środki na rozbudowę kanalizacji sanitarnej w Krasnymstawie

Informujemy, że w dniu 5 września 2016 r w Warszawie w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej podpisana została umowa o dofinansowanie przedsięwzięcia "Rozbudowa kanaliza... czytaj więcej..

Wyników 1 - 5 z 5