Monthly Archive

Lipiec 2016

Aktualności
23

Wymiana sieci wodociągowej w ulicy Sobieskiego - aktualizacja

KOMUNIKAT Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie infromuje, że w ramach kontynuacji prac związanych z włączaniem nowo wybudowanej sieci wodociągowej do miejskiego... czytaj więcej..

Aktualności
23

Przetarg nieograniczony na "Wykonanie modernizacji pokryć dachowych na budynkach technologicznych Stacji Uzdatniania Wody – Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony na roboty budowlane pn: "Wykonanie modernizacji pokryć dachowych na budynkach technologiczny... czytaj więcej..

Aktualności
1039

Taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków do 2017

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krasnymstawie informuje, że Uchwałą Rady Miasta Krasnystaw z dnia 21 czerwca 2016r Nr XVII/139/2016 przedłużono czas obowiązywania dotychczasowych t... czytaj więcej..

Aktualności
858

Przetarg nieograniczony na "Wykonanie remontu dróg gminnych - nakładki asfaltowe"

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Krasnymstawie ogłasza przetarg nieograniczony na roboty budowlane pn: "Wykonanie remontu dróg gminnych - nakładki asfaltowe" znak ... czytaj więcej..

Wyników 1 - 4 z 4